Dlaczego akurat moje świece?

Unikalny wygląd

Mogę pochwalić się unikalnym, kolorowym designem i ciekawymi dodatkami, które sprawią, że każda świeca jest wyjątkowa i ma swój własny charakter – nie znajdziecie drugiej dokładnie takiej samej!

Świece na wosku palmowym mają wyjątkową strukturę efektu szronu/piór na szkle!

Używam małych etykietek drukowanych w domowym zaciszu, które nie zakrywają piękna świecy – możesz obrócić świecę etykietką do tyłu i cieszyć się widokiem płomienia.

Bawełniane knoty

W swoich świecach używam bawełnianych knotów bez rdzenia, dzięki czemu nie wydzielają szkodliwych substancji podczas spalania. 

Dlaczego nie drewniane?

Ponieważ się nie lubimy 🙂 Świece z knotami drewnianymi są równie przepiękne i równie bezpieczne dla zdrowia, ale ja po prostu nie czuję z nimi chemii 😉

Wyjątkowe zapachy

Moje świece mają stworzone przeze mnie, unikalne kompozycje zapachowe oparte na olejkach eterycznych i zapachach dedykowanych do świec. Właściwości  olejków eterycznych użytych w świecach zostały skonsultowane z magistrem farmacji i wypisane w opisie świecy, która takie olejki zawiera.

Naturalny wosk

Świece wykonuję używając naturalnego wosku sojowego, palmowego lub pszczelego, a nie z parafiny, która jest produktem ubocznym procesu rafinacji ropy naftowej. Świece z wosków naturalnych są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska oraz w przeciwieństwie do parafiny, nie wydzielają szkodliwych substancji podczas spalania (np. toluen, formaldehyd czy benzyn). Świece z wosków naturalnych palą się dłużej niż świece parafinowe.

Social media